KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14797350
nr 1479 7350
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Signerad Spleny, stilleben. Olja på pannå, 26x20 cm, yttermått inklusive ram: 37x31 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 juli 2022
kl 20:20:41
18/7 20:15:41
18/7 20:16:07